Astra Sport Bets

Astra Sport Bets - Pariuri Sportive de calitate

Bet365

Israel - Romania

Astazi la Tel Aviv baietii nostri vor disputa un meci amical in compania Israelului, o echipa buna care a facut o figura frumoasa in recentele preliminarii pt Euro 2008. Rusia nu a reusit sa invinga aici si a stat la mana Croatiei in ultimul meci cu Anglia, reusind o calificare cu emotii. Echipa noastra se afla intr o forma f buna si aici ma bazez pe rezultatele din preliminarii si pe forma jucatorilor. Mutu va fi un real pericol, Marica la fel, Codrea a jucat impecabil in week end la Siena-Roma 3-0 si are un moral ridicat. In aparare, Stefan Radu va juca probabil fundas stanga si va dori sa confirme evolutiile excelente de la Lazio si la echipa nationala. Primul 11 al nostru va arata astfel: Lobont- Ogararu,Goian,Tamas,St. Radu-Nicolita,Chivu,Codrea-Dica,Mutu-Marica. Cu siguranta ca Victor Piturca isi doreste o noua victorie si a pregatit acest meci foarte bine. Stie sa i motiveze pe jucatori si sa i monteze pentru a trata partida de te stadionul „Ramat Gan” cu toata seriozitatea. Cred ca vom reusi sa inscriem inca din prima repriza si sa conducem la pauza iar in partea a doua ne vom distanta pe tabela. Vad o victorie a Romaniei la 2 goluri diferenta: 2-0. JohnAnthony va propune un nou pont castigator....Israel - Romania....Romania/Romania....4.50....Incredere: 10....Mult succes!!!!